Rodinný dom 4 a 1/2 izbový - jedine v našej RK

Cena: 147.000 €
        (1.167 € / m2)
Lokalita: , Galanta
ID číslo: 080318/PB
Rozloha: 126 m2

Váš maklér

Peter Bartusek, Ing.
0903 013 596
peter@realitycompany.eu

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj tento 3 ročný rodinný dom v Galante v tichej oblasti časť Kolónia, len 5 km od obojstranného výjazdu na R1 smerom na TT (16 km) a NR (30km), BA (55 km). Pracovné príležitosti v okolí: Samsung, Peugeot Citroen, Jaguar Land Rover, logistické centrum Lidl, Amazon,...

Samotný dom sa nachádza v tichom prostredí v úplne novej zástavbe. Výborné bývanie a dobré susedské vzťahy. Autobusová zastávka neďaleko domu.

Zastavaná plocha domu je 126 m2, podlahová plocha domu je 111 m2. Pozemok  882 m2. Dom je montovaný a bol skolaudovaný v roku 2010. Dom je napojený na IS (verejný vodovod,  elektrická energia 230V/400V, kanalizácia, plyn na pozemku). Okrem toho má vlastnú studňu. Dom je montovaná drevostavba na železobetonových základových pásoch šírky 60 cm, na ktorých je železobetónová platňa hrúbky 15 cm. Steny sú sendvičovej konštrukcie, izolácia minerálna vlna, okná drevené, krytina šindeľ, vykurovanie elektrické, pre lepšiu atmosféru sporák na tuhé palivo, dvere sú z dreveného masívu s obložkovými zárubňami. Povala je pochôdzna a môže slúžiť ako ukladací priestor. Vstup  na povalu je cez stropné sklopné schody z chodby.

K domu patrí aj záhradný domček a 23,5 m2 veľká terasa na príjemné posedenie s priateľmi. Vonkajšie úpravy pozostávajú z chodníkov zo zámkovej dlažby, terasy, trávnika, okrasných drevín, užitkovej záhrady a plota. Parkovanie vo dvore a pred pozemkom.

V dome sa nachádzajú nasledovné miestností:

  • vstupná chodba,

  • veľká obývacia izba s kuchyňou a jedálňou, pecou a vstupom na terasu, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi: plynová varná doska, elektrická teplovzdušná rúra, umývačka riadu

  • kúpeľňa s dvoma umývadlami, vaňou a WC,

  • kúpeľňa s menšou vaňou, umývadlom a WC s vlastným vchodom z domu aj zo záhrady

  • 2x detská izba, 1x spálňa a 1x pracovňa

  • spojovacia chodba

  • komora

V kúpeľniach je na podlahe keramická dlažba a na stenách keramické obklady. V izbách je plávajúca podlaha.

Cena 147 tis EUR

Po dohovore zabezpečím obhliadku a odpoviem na vaše otázky. Individuálny prístup a profesionálne služby sú samozrejmosťou. 

Ing. Peter Bartusek - realitný poradca pre správne rozhodnutia

0903 013 596

Mapa


Plná veľkosť